EVENTY/PRONÁJEM


Uspořádejte event na botelu Marina, který kotví v centru Prahy, zároveň však na klidném místě hned u Libeňského mostu.

Už jste někdy pořádali event na lodi? Pokud ne, tak nyní konečně můžete. Naše Marina kotví v centru Prahy, zároveň však na klidném místě hned u Libeňského mostu.

Najdete u nás hned několik eventových prostorů, které využijete v létě i v zimě. Horní paluba SunDeck nabízí unikátní výhled na Karlín, na Holešovice i na přilehlé golfové hřiště.

S kapacitou až 300 osob se jedná skvělý prostor pro taneční party, firemní akci, přednášku nebo i koncert. Pro hosty je připravený plně vybavený bar a sezení.

Buďte svědkem jedinečné atmosféry a pozorujte město z vyvýšené perspektivy.

Dalším zajímavým prostorem je Klub – uzavřený prostor s přístupem na menší terasu a výhledem na Libeňský most.

V Klubu můžete využít plátno a projektor včetně ozvučení pro vaše prezentace, videoklipy nebo fotografie. I zde je pro vás připraven plně vybavený bar.

Celý prostor disponuje kapacitou až 150 osob, samozřejmě v závislosti na uspořádání akce. Terasa je třešničkou na dortu celého místa.

Oba prostory, SunDeck a Klub, je možné propojit a získat tak opravdu velký, téměř nekonečný prostor pro váš event.

Možností je opravdu hodně a záleží jen na vás, jak si u nás akci představíte a uspořádáte. Jako bonus vám nabízíme možnost ubytování přímo na Marině.

Menší akci si můžete uspořádat i na našich malých palubách s celkovou kapacitou až 40 osob.

Nezáleží na tom, jestli plánujete firemní večírek, narozeninovou oslavu nebo svatební hostinu, naše paluby jsou skvělým místem pro události plné radosti a veselí.

Buďte si jisti, že vaše událost na našich palubách bude nezapomenutelným zážitkem pro všechny pozvané hosty.

 

Jedním z dalších prostorů je naše restaurace, která je vhodná pro vaše akce, které chcete spojit s cateringem. Ta nabízí kapacitu až 60 osob.

V restauraci můžete vychutnat široký výběr lahodných pokrmů, které jsou pečlivě připravovány na míru podle vašich přání a potřeb. V příjemném prostředí s přátelským personálem se budete cítit jako doma a vaše akce zde získají ten správný šarm a atmosféru. Cateringové služby zajistí, že vaši hosté budou nadšeni nejen chuťovými zážitky, ale i profesionálním přístupem a kvalitní obsluhou.

Oblíbeným prostorem k pronájmu je salónek, který je vhodný pro meetingy, ale i k teambuildingu. Místnost je vybavená TV, herními konzolemi, knihami, šachy a kulečníkem.

Salónek je skvělým místem pro týmovou spolupráci i relaxaci. S možností využití televize a herních konzolí se dají kreativně řešit pracovní úkoly nebo jednoduše odpočívat a bavit se. Salónek je skvělým místem pro posílení pracovního týmu a vytvoření příjemné atmosféry pro kreativitu a spolupráci.

Prohlédněte si naší prezentaci ZDE.

Koukněte na naší event brožuru ZDE.

Koukněte na rozměry a kapacity našich prostor ZDE

 

Pro více informací a individuální kalkulaci nás kontaktujte:

Na e-mailu: filip@botelmarina.cz
Telefonním čísle: 608048441

Či prostřednictvím kontaktního formuláře:

* Kliknutím na tlačítko ODESLAT ZPRÁVU udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů.


*povinná pole