EVENTY/PRONÁJEM


Uspořádejte event na botelu Marina, který kotví v centru Prahy, zároveň však na klidném místě hned u Libeňského mostu.

Už jste někdy pořádali event na lodi? Pokud ne, tak nyní konečně můžete. Naše Marina kotví v centru Prahy, zároveň však na klidném místě hned u Libeňského mostu.

Najdete u nás hned několik eventových prostorů, které využijete v létě i v zimě. Horní paluba SunDeck nabízí unikátní výhled na Karlín, na Holešovice i na přilehlé golfové hřiště.

S kapacitou až 350 osob ke stání a 200 osob k sezení se jedná skvělý prostor pro taneční party, firemní akci, přednášku nebo i koncert. Pro hosty je připravený plně vybavený bar a sezení.

Dalším zajímavým prostorem je Klub – uzavřený prostor s přístupem na menší terasu a výhledem na Libeňský most.

V Klubu můžete využít plátno a projektor včetně ozvučení pro vaše prezentace, videoklipy nebo fotografie. I zde je pro vás připraven plně vybavený bar.

Celý prostor disponuje kapacitou až 130 osob ke stání a 100 osob na sezení, samozřejmě v závislosti na uspořádání akce. Terasa je třešničkou na dortu celého místa.

Oba prostory, SunDeck a Klub, je možné propojit a získat tak opravdu velký, téměř nekonečný prostor pro váš event.

Možností je opravdu hodně a záleží jen na vás, jak si u nás akci představíte a uspořádáte. Jako bonus vám nabízíme možnost ubytování přímo na Marině.

Menší akci si můžete uspořádat i na našich malých palubách s celkovou kapacitou 60 osob ke stání a 40 osob k sezení.

Jedním z dalších prostorů je naše restaurace, která je vhodná pro vaše akce, které chcete spojit s cateringem. Ta nabízí kapacitu až 50 osob.

Posledním prostorem k pronájmu je salónek, který je vhodný pro meetingy, schůzky ale i k teambuildingu. Místnost je vybavená TV, herními konzolemi, knihami, šachy a kulečníkem.

 

Hledáte prostor pro váš vánoční večírek? Ten letošní musí stát za to!  A od toho jsme tu pro vás my! Jak nejlépe oslavit Vánoce s kolegy než přímo na palubě lodi?

Nabízíme vám naše prostory pro nezapomenutelný a ojedinělý zážitek. Zařídíme vám vše od prostorů, přes jídlo a zábavu až po ubytování.

V případě zájmu nás kontaktujte viz. kontakty níže.

Koukněte na naší event brožuru ZDE.

Koukněte na rozměry a kapacity našich prostor ZDE

 

Pro více informací a individuální kalkulaci nás kontaktujte:

Na e-mailu: tomas@botelmarina.cz
Telefonním čísle: 604311830

Či prostřednictvím kontaktního formuláře:


*povinná pole