SLUŽBY


Snídaně

Už jste někdy snídali s výhledem na řeku? Vydejte se na vlnu chutí s námi. Připravujeme pro vás denně teplý i studený bufet za cenu 250 Kč/10 Eur. Snídaně podáváme v týdnu od 7:30 do 10:00, o víkendu pak od 8:00 do 10:30. Otevřeno i pro veřejnost.

Speciální nabídky

Možnost zakoupení u nás v hotelu: Vstupenky na Žižkovskou věž: www.towerpark.cz Prohlídky města: www.lucytours.com www.pragueexpert.com

Domácí mazlíček

Chcete strávit svou dovolenou jako kompletní rodina? Svého čtyřnohého miláčka již nemusíte nechávat doma. Užijte si pobyt s vaším pejskem či kočičkou u nás. Za poplatek 150 Kč/noc.

Game room

Náš game room je vám k dispozici pro navrácení do vašich mladých let, k odpočinku, k zábavě. Nechte vaše starosti za dveřmi a užijte si nezapomenutelné chvíle! Game room nabízíme i k pronájmu.

Občerstvení

Máte zájem o dodatečné občerstvení na lodi? Rádi byste prosecco, sýrovou mísu či ovocnou mísu přímo na pokoj? Kontaktujte nás předem na hotelové recepci a rezervujte si. Na botelové recepci najdete i lednici s nápoji a lehkým občerstvením.

Recepce

Check in je možný od 14:00 a check out do 10:00. Provoz recepce denně od 7:30 do 23:30. Flexibilita a pohodlí našich hostů je naší prioritou, proto mají možnost využít služeb Alfreda a Keyguru. Je to jednoduché, stačí mít zaplacený pobyt již předem a poté se už můžete ubytovat kdykoliv dle vašich možností.

Welcome drink

Protože si vážíme, že jste si vybrali právě nás pro váš pobyt, vždy při check-inu se můžete těšit na welcome drink ve formě sklenky vína, džusu či vody.

Suvenýry

Nechcete odjíždět domů s prázdnou? Zakupte tradiční české suvenýry u nás na recepci.

Minerální voda

Na pokoji i přímo na recepci si můžete vychutnat minerální vodu plnou minerálního bohatství. Křišťál mírní bolest, podporuje činnost imunitního systému, pomáhá při cestovní nevolnosti. Sluneční kámen, aneb kalcit posiluje kosti, klouby, imunitní systém. Podporuje hojení ran, mírní zažívací potíže, kožní problémy, reguluje látkovou výměnu, čistí pleť. Abyste si i doma užili stejně zdravou vodu, kupte si minerální kameny u nás na recepci.

Parkování

Hned u našeho hotelu se nachází naše bezplatné a nehlídané parkoviště.

Paddleboardy

Poznejte Prahu z jiné perspektivy. Spoustu zábavy přímo na hladině řeky. Na palubě botelu si ho můžete zapůjčit na 90min za 200 Kč, v čase od 10:00 do 20:00.