SVATBY


Sháníte netradiční a originální prostor pro vaše zásnuby nebo svatbu? Pak je Wedding Marina to pravé, co hledáte.

Jsme botel, loď a hotel v jednom, trvale kotvící na klidném místě v Praze u Libeňského mostu.

SVATBY

Wedding Marina je ideálním místem k pořádání svateb. Horní paluba lodi nabízí unikátní výhled na Karlín, Holešovice a přilehlé golfové hřiště, pojme až 250 osob. Využít ji můžete pro svatební obřad, hostinu i jako taneční parket. V podpalubí lodi ubytujeme až 63 hostů ve 40 pokojích. Součástí je i manželské apartmá s výhledem na řeku.

Co budete mít k dispozici:

  • Vnitřní a venkovní prostory pro hostinu a párty
  • Parkování zdarma u lodi pro až 50 aut
  • Technika pro DJ, projektor a plátno
  • 2x gril, 2x venkovní a 1x vnitřní bar
  • Plně vybavená kuchyň
  • Mobiliář
  • Paddleboardy

Pomoc s organizací svatby:

Plánování svatby vyžaduje určitě zkušenosti a organizační schopnosti, a proto vám rádi nabídneme služby naší koordinátorky. Svatební koordinátorka vám svatbu kompletně naplánuje dle vašich požadavků, tím vám šetří čas, starosti a také peníze. Rovněž je k dispozici v případě, že si svatbu plánujete sami a potřebujete pomoci pouze s koordinací svatebního dne. Zakládáme si na lidském přístupu a přátelské komunikaci. Naším cílem je, abyste si svatbu bez starostí užili.

ZÁSNUBY

Prostory Wedding Mariny můžete využít i pro zásnuby. Připravíme vám večeři na soukromé terase, kde můžete při západu slunce pokleknout a požádat ženu vašeho života o její ruku. Zajistíme vám květinovou výzdobu, dekorace, živou hudbu nebo netradiční zákusky. Pokud chcete překvapit něčím originálním, zajistíme vám soukromé letní kino na horní palubě lodi, s občerstvením a samozřejmě popcornem!

Pro více informací nás kontaktujte:

Na e-mailu: wedding@botelmarina.cz

Či prostřednictvím kontaktního formuláře:
 

* Kliknutím na tlačítko ODESLAT ZPRÁVU udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů.


*povinná pole